Thermann Pro

Bytové domy, průmysl a komerční prostory

Bytové domy | Průmysl | Komerční prostory

Tepelné čerpadlo pro bytové domy

a komerční a průmyslové objekty

Topení představuje v provozu téměř každého objektu jednu z nejvyšších nákladových položek. Tento fakt je důvodem, proč stále více provozovatelů nebo majitelů budov hledá jiný způsob vytápění.

Snížení emisí, jednoduchá modernizace či vyšší účinnost. To jsou jedny z hlavních důvodů, proč průmyslové firmy a podniky začínají pro vytápění svých hal a objektů častěji volit propanová tepelná čerpadla.

Tepelná čerpadla využívající jako chladivo R290 (propan) představují jedno z řešení, jak nejen modernizovat zastaralé systémy vytápění, ale zároveň plnit zpřísňující se environmentální cíle.

Úspora nákladů na vytápění

Jedním z hlavních důvodů, proč se průmyslové podniky začínají z hlediska vytápění více zaměřovat na propanová tepelná čerpadla, je i jejich kompatibilita se stávajícími otopnými systémy. Mohou totiž velmi dobře nahradit starší plynové zdroje, aniž by bylo nutné otopný systém výrazněji modernizovat.

Oproti tepelným čerpadlům s F-plyny mají propanová tepelná čerpadla vyšší účinnost a i při velmi nízkých teplotách kolem -10°C jsou schopny vyrobit výstupní topnou vodu o teplotě okolo 60°C. Firmy tak mohou uspořit až 50% na nákladech za vytápění, aniž by musely investovat do rozsáhlých modernizací. 

Tepelné čerpadlo THERMANNPRO THE-050F3-R290 je vhodné pro vytápění různých velkoplošných objektů s vyššími tepelnými požadavky jako jsou bytové domy, výrobní haly, kancelářské budovy, penziony či hotely.

Co nabízíme

Tepelné čerpadlo pro bytové domy, komerční a průmyslové objekty jako úsporný zdroj tepla s možností chlazení, který nalézá také uplatnění v rozsáhlých kaskádových systémech.

Výhody tepelného čerpadla

THERMANNPRO THE-050F3-R290

Servis tepelných čerpadel

Kromě prodeje a montáže průmyslových tepelných čerpadel pro vás zajistíme také servis, revizi (kontrolu těsnosti), eventuální opravy celých tepelných čerpadel a jejich částí. 

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace dostupná v chytrém telefonu poskytuje uživateli pohodlí a umožňuje sledovat aktivitu a statistiky spotřeby energie tepelného čerpadla.

Možnost vzdáleného přístupu k tepelnému čerpadlu

Monitoring instalace, provádění online aktualizací, diagnostika a možnost vzdálené opravy v případě potenciálních poruchy přímo se servisním oddělením – to vše lze díky vzdálenému přístupu a sledování tepelného čerpadla. Znamená to nejen komfort pro uživatele, ale také úsporu nákladů za servis, kdy by jinak byl vyžadován zásah technického oddělení.

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka prumysl
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.