Thermann Pro

Proces realizace a nákupu tepelného čerpadla

Realizace a nákup

Proces realizace a nákupu tepelného čerpadla

1. Kontaktujeme Vás

Po Vámi vyplněném o odeslaném poptávkovém formuláři se Vám do 2 dnů ozve náš obchodní zástupce s detaily a domluví si s Vámi termín osobní schůzky.

2. Návštěva u Vás

V předem domluveném termínu za Vámi přijede náš technický specialista a na základě posouzení Vaší nemovitosti (velikost domu, počet osob, tepelná ztráta) a topného systému s Vámi probere veškeré možnosti a detaily k vytvoření finální individuální cenové nabídky.

3. Individuální cenová nabídka

Veškeré informace a podklady z osobní schůzky budou zpracovány a zohledněny pro vytvoření konkrétního návrhu, který bude nejvhodnější pro Vaši nemovitost.

4. Podpis smlouvy

Jakmile potvrdíte a odsouhlasíte námi navrhované řešení, pošleme Vám e-mailem návrh smlouvy k podepsání. Poté bude dohodnut termín realizace/instalace tepelného čerpadla a to většinou do 14 dnů od podpisu smlouvy.

5. Žádost o dotaci

Připravíme za Vás veškerou dokumentaci spojenou s vyřízením dotace.

6. Realizace

V předem domluveném termínu Vás navštíví náš zkušený montážní tým a provede tak instalaci a zapojení tepelného čerpadla. Provede se revize systému a vysvětlíme Vám jak správně a snadno lze tepelné čerpadlo ovládat.

7. Vyplacení dotace

Pošleme Vám e-mailem veškerou dokumentaci spojenou s dotačním programem, kterou pak stačí poslat na Státní fond životního prostředí (NZÚ). Jakmile bude administrativní proces ze strany NZÚ ukončen, budou Vám peníze vyplaceny na Váš účet.